עורך דין תאונות דרכים

 


תאונות דרכים

אפשרויות התביעה בענייני תאונות דרכים הן כלפי נהג הרכב הפוגע והביטוח שלו במקרה של נזקים שנגרמו לרכב, והן כלפי הביטוח העצמי (ביטוח חובה) שיש לכל נהג רכב במקרה של פגיעות גוף.

הפיצויים הניתנים בגין תאונות דרכים נחלקים לשני סוגים: פיצויים בגין נזקי גוף, ופיצויים בגין נזקי רכוש (הרכבים המעורבים בתאונה).

באופן ברור, תאונת דרכים הינה אירוע מצער וקשה, אשר מחייב לשכור את שרותיו של עורך דין מומחה לתאונות דרכים. משרד עו"ד צדוק את צדוק מלווים את הנפגע ומשפחתו, מרגע התאונה ועד קבלת כל הפיצויים המגיעים לו מחברת הביטוח.

למשרד ידע וניסיון רב בתביעות תאונת דרכים. המשרד יידע ויקפיד להציג את מלוא הראיות הנחוצות לצורך קבלת הפיצוי המרבי המגיע לנפגע על פי חוק.למידע נוסף ותיאום פגישת אבחון וייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.